Предмет: Химия,
автор: sashyni4kka59
який об'єм кисню необхідний для спалювання 3 л пропану?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
3л. хл
С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4Н2О
1моль. 5моль
х=3•5÷1=15л кисню
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: maltsevaveroni
Предмет: Русский язык,
автор: cooldevadze
Предмет: Українська мова,
автор: PROCES
Предмет: Обществознание,
автор: zarlasht96