Предмет: Физика,
автор: internet098
Чому дорівнює сила Архімеда, що діє на чавунну кулю, маса якої 1,3 кг? Куля на 1/3 занурена в гас. Густина гасу становить 80 кг/м3, густина чавуну 7000 кг/м3, g=10 н/кг
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 0,5Н
Объяснение:
Дано:
m=1,3кг
ρ1=800кг/м³
ρ2=7000кг/м³
g=10Н/кг
--------------
Fa-?
V=m/ρ2=1,3/7000=1,9*10⁻⁴м³
Fa=ρ1gV/3=800*10*1,9*10⁻⁴/3=0,5Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Нина1981
Предмет: Другие предметы,
автор: Skarlett111
Предмет: Немецкий язык,
автор: Зилолка
Предмет: Математика,
автор: noreply82