Предмет: Физика,
автор: kristinamoroko8
сталева куля об'ємом 400 см кубічних занурена в гас визначте архімедову силу що діє на кулю( 1см кубічний=1:1000000=0,000001м кубічних) пожалуйста помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
400 см3 = 0,0004 м3
Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0004 = 3,2 (H)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Евгений0709
Предмет: Русский язык,
автор: Qwerty2007bk
Предмет: Русский язык,
автор: kirill20171
Предмет: Алгебра,
автор: mravokad7
Предмет: Биология,
автор: idlar112