Предмет: Физика, автор: ivanevcuk11

на висоті 45 м тіло кинули горизонтально з початковою швидкістю 25 м за секунду визначити час польоту і дальність польоту​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 3с; 75м

Объяснение:

Дано:

h=45м

V=25м/с

---------

t-?; S-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*45/10)=3с

S=Vt=25*3=75м

Похожие вопросы