Предмет: Физика,
автор: wxrsmv
Який тиск створює вода на посдину, якщо висота стовпчика води у вазі складає 12 см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,2кПа
Объяснение:
Дано:
h=12cм=0,12м
g=10Н/кг
ρ=1000кг/м³
------------------
Р-?
Р=ρgh=1000*10*0,12=1200Па=1,2кПа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ленасоня7
Предмет: Окружающий мир,
автор: BlackElegant
Предмет: Окружающий мир,
автор: умная120
Предмет: Литература,
автор: kireevsana4
Предмет: Биология,
автор: xaxinas