Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Твір на тему:
Відомості щодо сучасних рок-музикантів і їхні пісні можна дізнатися з Інтернета.
твір написати на 1 сторінку.


Nundjdkfj: щяс я тебе помагу
Nundjdkfj: Ответ:

Чи можливо уявити нашу Україну без пісні? Мабуть, ні. Ніхто не здивується, коли я скажу, що душа України — це її радісна, щира, інколи тиха й сумна пісня… Усе наше життя, уся наша історія увіковічена в ній. Та чомусь мої сучасники ігнорують красу української народної пісні, більше того, вони просто забувають про її існування, бо ж все частіше віддають перевагу сучасним зарубіжним «синглам». Та, я вважаю, що українська пісня була потрібна завжди й залишається не менш потрібною зараз.
Nundjdkfj: можно це и ще щяс дам
Nundjdkfj: По-моєму, виникнення музики пов'язано з потребою душі людини! Люди чули шум дощу, виття вітру, гуркіт падаючого водоспаду, шелест листя, писк мишей, рев великих тварин - і все це під вразливій душі породжувало якусь неясну, незрозумілу, приємну тривожність. Людині хотілося висловити цей стан! А як ще? Через музику! Спочатку, можливо, це був спів - наслідування природним звукам. А потім цей спів удосконалювався, набував щось схоже на музичні звуки.
Nundjdkfj: І перші інструменти музичний наш пращур теж знаходив випадково - зачепивши, наприклад, натягнутий кінський волос, або подув в тростинний ствол ... Загалом, душа у них співала, ось і стали вони співаками і "композиторами". І спасибі їм, тому що для людства зараз життя без музики немислима! І для мене музика дуже важлива - з нею пов'язано багато приємних і неприємних моментів в житті, вона турбує, вона кличе танцювати, вона розганяє тишу, коли мені цього хочеться!
Аноним: спасибі тобі велике

Ответы

Автор ответа: anhelinabilska
0

Рок-музика — справа молодих. Тому ми поставили собі питання: а хто в Україні прийшов на зміну «Океану Ельзи», O.Torvald та іншим стариганам з гітарами?На початку кар’єри талановитим хлопцям із підпілля допомагав продюсер Юрій Бардаш. Він познайомився з хлопцями на київській вечірці та побачив у них рідкісну сьогодні енергію справжніх панків. Але потім виявилось, що цю музику проштовхувати не треба. Завдяки культовій фігурі вокаліста «Метели», татуйованого з ніг до голови парубка на прізвисько Ян Блок, відомого у колах пострадянських скейтбордистів, перші кліпи гурту набрали сотні тисяч переглядів. А таємнича атмосфера навколо колективу (ніяких інтерв’ю, інста-сторіз та інших контактів із світом) тільки підігріла інтерес до їхньої музики.Похмуре постпанк-звучання, яке в Україні має перманентну прописку. І цікаві тексти. Вони нагадують дуже юного Віктора Цоя, який тонко відчуває власне покоління та намагається поетично висловити.

Образи у текстах Blichaus80 поки що сируваті, але концептуально близькі до того аби стати вираженням настроїв інстаграмної молоді, яка носить чорний одяг, ходить на вечірки, але не може знайти спокою та щастя.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: JaskaJas
Предмет: Математика, автор: fghjvd
Предмет: Русский язык, автор: fepuyuzeco