Предмет: Физика,
автор: spidgorna007
. Потяг рухається зі швидкістю 36 км\год. Коридором вагона йде в напрямку руху потяга пасажир зі швидкістю 2,5 м\с. З якою швидкістю рухається пасажир відносно колії?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
12,5м/с
ъяснение:
36 км/год =10м/с
V=10+2,5=12,5м/с
12,5м/с
ъяснение:
36 км/год =10м/с
V=10+2,5=12,5м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: маринаотличница
Предмет: Українська мова,
автор: vikasokol123
Предмет: Английский язык,
автор: Amaxes
Предмет: Математика,
автор: GORH8
Предмет: Математика,
автор: milanasadykhova