Предмет: Физика, автор: zubikruslan659

Розв'яжіть задачу з дано, розв'язання..
На столі лежить пластмасова пластина завтовшки 1,5 см. Вона створює на стіл тиск 240 Па. Яка густина пластмаси?​


Cohendd: На столе лежит пластмассовая пластина толщиной 1,5 см. Она создает на стол Давление 240 Па. Какая плотность пластмассы?​

Ответы

Автор ответа: razkill
2

Ответ:

ρ = 1631 кг/м³

Объяснение:

Дано:
s= 1,5см
f= 240Па

Знайти:
ρ-?

Розв'язування:
Р = F/S,
з цього виводемо формулу- F = m*g

Знаходемо массу- m = ρ*V = ρ*S*h

Підставимо всі формули у формулу для визначення тиску, отримуємо:
ρ =
Р/(h*g) = 240/(0,015*9,81) = 1631 кг/м³

Автор ответа: Cohendd
1

Ответ:

Объяснение:..........

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Sart006
Предмет: Математика, автор: Kaziknok