1. Як Бернард Шоу у передмові до п'єси «Пігмаліон» тлумачив свій задум щодо цього твору? 2. З яким давньогрецьким міфом перегукується і назва, і зміст п'єси Бернарда Шоу? 3. Де відбувається зустріч квіткарки і професора? 4. Чому присвятив своє життя професор Хіггін 5. Визначте жанрову специфіку твору «Пігмаліон». 6. Хто і з ким укладає парі 7. У чому полягало парі? 8. Яким є фінал п'єси Б. Шоу «Пігмаліон»? 9. Що Еліза говорить про себе, дискутуючи з Хіггінсом, і в чому вона бачить сенс свого життя? 10. Як можна назвати урок, який у п'єсі дає Еліза професорові?
Ответы
Ответ:
Объяснение:
1. Як Бернард Шоу у передмові до п’єси «Пігмаліон» тлумачив свій задум щодо цього твору? (Як пропаганду фонетично правильної англійської мови.)
2. З яким давньогрецьким міфом перегукується і назва, і зміст п’єси Бернарда Шоу? (З античним міфом про Пігмаліона та Галатею.)
3. Де відбувається зустріч квіткарки і професора? (Біля церкви, на вулиці.)
4. Чому присвятив своє життя професор Хіггінс? (Дослідженню фонетики англійської мови.)
5. Визначте жанрову специфіку твору «Пігмаліон». (Це драма-дискусія.)
6. Хто і з ким укладає парі? (Професор Хіггінс з полковником Пікерінгом.)
7. У чому полягало парі? (Професор Хіггінс за кілька місяців зробить з неосвіченої квіткарки герцогиню.)
8. Яким є фінал п’єси Б. Шоу «Пігмаліон»? (Відкритим.)
9. Що Еліза говорить про себе, дискутуючи з Хіггінсом, і в чому вона бачить сенс свого життя? (Вона хоче, щоб її поважали, любили. «Я теж людина, а не бруд під вашими ногами».)