Предмет: Физика,
автор: stendalon7281
За який час тіло вільно впаде з висоти 80 м? Якою буде його швидкість в момент падіння на землю?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
h=720 м t=? v=?
====
h=g*t²/2 ⇒ t=√(2*h/g)=√(2*80/10)=4м/с
h=v²/(2*g) ⇒ v=√(2*g*h)=√(2*10*80)=40 м/с
dasha4rgdfu:
Це до тут до чого?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мианк
Предмет: Русский язык,
автор: bolotokova02
Предмет: Русский язык,
автор: abilai777
Предмет: Английский язык,
автор: lesuavasileva
Предмет: Алгебра,
автор: Надя0404