Предмет: Физика, автор: kolakasprov

Час падіння каменя, який почав своє падіння без початкової швидкості, дорівнює 6 с. З якої висоти впав камінь і яку швидкість він мав в момент падіння?

Ответы

Автор ответа: mrtempinventor
0

Объяснение:

дано:

t=6 с

g= 10 м/с²

h-?

v-?

h=gt²/2=180 м

v=gt=60 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: azatilijasov
Предмет: Русский язык, автор: морДАШЕЧКА
Предмет: Биология, автор: fffhsjrb9