Предмет: Физика, автор: tanagrusevska974

обчисліть опір мідного дроту завдовжки 2м,якщо площа його поперечного перерізу становить 6,8мм квадратних​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 5,15*10⁻³ Ом

Объяснение:

Дано:

l=2м

S=6,8мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

------------------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*2/5,8=5,15*10⁻³ Ом

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: elizavetkadavyp6k9du