Предмет: Физика, автор: Bomm8

В колі при напрузі 24 В сила струму 2 А. Знайти опір

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 12 Ом

Объяснение:

Дано:

U=24В

I=2А

-----------

R-?

F=U/I=24/2=12 Ом


imadrid: ПОМОГИТЕ Обчисліть площу фігури, обмеженої параболою y²=2x і прямою у=х
Kotyarata: Допоможіть будь ласка з моїм питанням
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mlove1
Предмет: Физика, автор: simithdpro