Предмет: Физика, автор: Vanessa12yo

Провідник завдовжки 3 м виготовлений з мідного дроту, площа поперечного перерізу якого 0,3 мм². Який опір провідника. Яка напруга на ньому при силі струму 10А?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1,75В; 0,175 Ом

Объяснение:

Дано:

l=3м

S=0,3мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

I=10А

----------------------

U-?; R-?

U=IR

R=ρl/S=3*0,0175/0,3=0,175 Ом

U=10*0,175=1,75В

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Бро234