Предмет: История, автор: max2005303

Дай поширену відповідь на питання: «Чи можуть громадяни впливати на вирішення політичних конфліктів в Україні?» Відповідь обґрунтуй.

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

Объяснение:

Звісно так. Ми живемо у вільній країни, маємо право голоса та т.п. Думаю, все в наших руках. Якщо все робити правильно та грамотно, то все вийде.

Для захисту своїх інтересів і цінностей окремі громадяни об’єднуються у співтовариства, створюють організації й інститути і таким чином стають суб’єктами політичного конфлікту. Це вказує на те, що політичний конфлікт завжди організований та інституційований.онфлікти, сигналізують суспільству і владі про існуючі розбіжності, протиріччя, розбіжність позицій громадян, стимулюють дії, здатні поставити ситуацію під контроль, перебороти порушення, що виникли в політичному процесі. Тому дестабілізація влади і дезінтеграція суспільства виникають не тому, що виникають конфлікти, а через невміння врегулювати політичні протиріччя, або ігнорування цих колізій. Правильно організоване розв'язання політичного конфлікту забезпечує мінімізацію неминучих політичних, соціальних, економічних і моральних втрат, оптимізацію певних сфер суспільного життя. Соціально-політичний розвиток не є наслідком конфлікту, як і не є наслідком уявної безконфліктності. Позитивну його якість забезпечує уміння впливати на конфлікт у потрібному напрямку. Для ефективного регулювання конфліктом необхідно враховувати стадію на якій він знаходиться і, відповідно, визначити головні завдання суб'єктів, що мають на меті контролювати політичний конфлікт.


max2005303: дякую
max2005303: там невеличка помилка граматична
max2005303: " інституційований.онфлікти, сигналізують" ось тут
max2005303: але дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: koksharovaukana
Предмет: Биология, автор: Oven05