Предмет: Физика, автор: anastasia93748

брусок масою 2 кг рівномірно тягнуть по горизонтальній поверхні за допомогою пружини жорсткістю 100 H/м , На скільки довшою стане пружина , якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом 0,3
ПОМОГИТЕ ПЛИЗ

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
6

Ответ: 6см

Объяснение:

Дано:

m=2кг

k=100Н/м

μ=0,3

----------------

х-?

F=kx

x=F/k

F=mgμ=2*10*0,3=6Н

x=6/100=0,06м=6см

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: evgsem