Предмет: Физика,
автор: laorenkoivan190
Допоможіть будь ласка! Тіло падає без початкової швидкості 5 секунд. Визначте шлях тіла за останню секунду падіння
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 45м
Объяснение:
Дано:
t1=5c
t2=4c
----------
Δh-?
Δh=h5-h4=gt1²/2-gt2²/2=g/2(t1²-t2²)=10/2*(5²-4²)=45м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ЕммаDay
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: kana22683AnYa
Предмет: Английский язык,
автор: bitchbeach1