Предмет: Химия,
автор: olenanikolajcuk51
СРОЧНО, 50 БАЛЛОВ. знайти масу солі, що утворюється при взаємодії оцтової кислоти масою 120 г з магнієм
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
284
Объяснение:
2CH₃COOH + Mg = Mg(CH₃COO)₂ + H₂
m(Mg(CH₃COO)₂)/M(Mg(CH₃COO)₂) = m(CH₃COOH)/M(CH₃COOH)
m(Mg(CH₃COO)₂)=M(Mg(CH₃COO)₂)m(CH₃COOH)/M(CH₃COOH)
m(Mg(CH₃COO)₂)=142*120/60=284 г
dasshtrudel:
284 грамма - это многовато будет.
m(Mg(CH₃COO)₂)=M(Mg(CH₃COO)₂)m(CH₃COOH)/2M(CH₃COOH)
m(Mg(CH₃COO)₂)=142*120/(2*60)=142 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: miliolia125
Предмет: Русский язык,
автор: vladislavsurkovich
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Maryana111111111
Предмет: Биология,
автор: Buty2208
Предмет: Английский язык,
автор: glupoyeditya