Предмет: Физика,
автор: natanatanatali856
Задача: Визначте масу води в відерці, якщо його вага з водою дорівнює 50 Н, а
маса відерця 800 г
natanatanatali856:
помогите пж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
50 Н = 5.1 кг
800 г = 0.8 кг
5.1 кг - 0.8 кг = 4.3 кг
Маса води: 4.3 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: taekook
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: раста777
Предмет: География,
автор: tany1011
Предмет: Математика,
автор: aruuke12