Предмет: Физика,
автор: 0666006199aa
Визначте тиск в морі на глибині 40м. Атмосферний тиск
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
h=40 м
ρморскої води=1030 кг/м³
g≈10 Н/кг
p-?
Розв'язання:
p=ρgh=1030×10×40=4,12×10⁵ Па
Відповідь:Тиск в морі на глибині 40 м дорівнює 4,12×10⁵ Па.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ljhwrl
Предмет: Русский язык,
автор: Nastyarainb
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: LapiKet
Предмет: Математика,
автор: Аноним