Предмет: Физика, автор: asovenko84

На тiло масою 10 кг дiють дві взаємно перпендикулярні сили 30 і 40 H. Визначте прискорення руху тіл​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: logoscar371
1

Ответ:

а = 3 м/с²

Объяснение:

F = 30 Н

m = 10 кг

a = ?

F = ma

a = F/m

a = 30/10 = 3 м/с²


asovenko84: боже, спасибо большое, ты мой моя спаситель
Автор ответа: zybkov1950
2

Ответ: 5

Объяснение:Див. додаток

Приложения:
Похожие вопросы