Предмет: Биология, автор: ivancisinanastasia8

у яких рослин замість звичайних шишок формуються шишкоягоди​

Ответы

Автор ответа: wog1593
0

Ответ:

Хвойні

Объяснение:

Наприклад Яволець звичайний

Автор ответа: aaulymsajlau661
0

Ответ:

Лісоутворюючих видом цього типу лісу є сосна звичайна. Часто сосновий ліс називають бором. Сосна має свої біологічні особливості, а тому і загальний вигляд, будова цього фітоценозу значно відрізняється від лісу ялинового.

сосна звичайна - Світлолюбна порода, вона мириться з недоліком і надлишком вологи в грунті, невимоглива до мінерального живлення. Характерною особливістю сосни є здатність поступово протягом життя скидати нижні гілки; крона її зосереджена вгорі. Світлолюбний сосни призводить до того, що ліси, утворені нею, завжди добре освітлені до найнижчих ярусів, і всі супутні їй рослини також відносяться до групи геліофітов (Світлолюбних рослин). Сосновий ліс здається рідкісним, світлим, він не утворює густих, тінистих насаджень. Щорічно у сосни наростає одна колотівка основних гілок, тому по бічних колотівка можна визначити вік дерева. Хвоїнки сосни звичайної розташовуються попарно на укорочених пагонах, живуть 3 - 4 роки. Шишки сосни, в яких утворюється насіння, живуть на дереві майже 2 роки, і за цей час, забарвлення луски і зовнішній вигляд шишок сильно змінюються. В насадження сосни формуються високостовбурні дерева з прозорою кроною (щогловий ліс). На відкритих місцях, у дерева утворюється сбежістость стовбур, на якому довго зберігаються освітлені з усіх боків нижні гілки. Сосна досягає у висоту 30 - 50 м при діаметрі стовбура 40 - 100 см. Живе до 300 - 350 років, але зустрічаються і довгожителі (400 - 500 років).

Объяснение:

если не помоглп сори

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nononononn

Многие думают, что остров Врангеля назван именем его первооткрывателя. Но барон Фердинанд Петрович Врангель, известный русский мореплаватель и полярный исследователь, не открывал землю своего имени. И всё же американский китобой Томас Лонг, наткнувшийся на остров в 1867 году, назвал его правильно: никто так тщательно не изучил этот район, как Врангель. В 1820 году в чине лейтенанта флота Врангель был назначен начальником экспедиции, посланной для обследования берегов Северо-Восточной Сибири и для поисков обитаемой земли к северу от Чукотки и окончательного выяснения вопроса о соединении Азии с Америкой. В исключительно трудных условиях экспедиция Врангеля в течение четырёх лет обследовала и нанесла на карту побережье Сибири от устья Индигирки до Колючинской губы и часть Медвежьих островов.
Трижды экспедиция направлялась по льду на север в надежде найти обитаемую землю.Однако неблагоприятная погода мешала дойти до цели. Впоследствии в указанном Врангелем месте действительно был обнаружен остров. Экспедиция провела ценные навигационные, гидрографические, геомагнитные и климатические исследования. Очень важными оказались данные о том, что полярное море не покрывается сплошным льдом даже в сильнейшие морозы.
Кроме того, экспедиция Врангеля собрала сведения о природных богатствах и народах, населявших эти районы.
Нужен пересказ текста, срочно.