Предмет: Химия,
автор: vladrepak02
Яка маса речовини випаде в осад, якщо до розчину калій сульфату масою 34.8г долити розчин барій гідроксиду? Вихід продукту цієї реакції становить 75%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: BaSO4 34.95
Объяснение:
K2SO4 + Ba(OH)2 - 2KOH + BaSO4
v(K2SO4) - 34.8/174 = 0.2 моль
v(K2SO4) = v(BaSO4)
m(BaSO4) = 0.2*233 = 46,6г
n = m(прак)/m(теор)
m(прак) = 0,75 * 46.6 = 34,95
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: даня709
Предмет: Английский язык,
автор: MuzykinaStanislava
Предмет: Окружающий мир,
автор: macslinov
Предмет: Беларуская мова,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: love1361