Предмет: Физика, автор: AnswerAsk9340

Який струм проходить через вольт метр, Опір якого 360 Ом, якщо його покази 7,2 В

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

R=360 Ом

U=7,2 В

I-?

Розв'язання:

За законом Ома U=IR,

тоді I=U/R

I=7,2/360=0,02 (А)

Відповідь:Через вольтметр проходить струм, сила якого дорівнює 0,02 А.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним