Предмет: Физика, автор: ghdjd902

Яку вагу має підручник фізики масою 300г, який падає з книжної полички? Свою відповідь поясніть *
помогиииите

Ответы

Автор ответа: sanzahellgod7
2

Ответ:

Дано:

m=0,3 кг

g=9,8 Н/кг

Знайти:P

Розв'язання:

P=mg= 0,3 * 9,8 =2,94H

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: uchenikertн
Предмет: Математика, автор: lykichevanastyagm