Предмет: Химия,
автор: vikah32
СРОЧНОО.обчисліть масу солі яку одержали внаслідок взаімодії 5 моль NaOH з сульфур(6) оксидом
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
n(NaOH)=5 моль
m(Na2SO4) - ?
5 моль х моль
2NaOH + SO3 => Na2SO4 + H2O
2 моль 1 моль
5:2=х:1
х=5:2
х=2.5 моль (Na2SO4)
n=m:M
m=n•M
m(Na2SO4)=2.5 • 142=355 г
M(Na2SO4)=23•2+32+16•4=142 г/моль
Відповідь: m(NaOH)=355 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: YakovEgorov20
Предмет: Русский язык,
автор: Milli205
Предмет: Русский язык,
автор: gadjievaalina
Предмет: Геометрия,
автор: vladavladka231pej92i