Предмет: Физика,
автор: ivannnkkaaa77
Дві невеликі однакові за розміром металеві кульки,заряди яких +3 нКл і +7. нКл привели в дотик і відвели на відстань 15 см. Визначити силу взаємодії між напряженими кульками
Ответы
Автор ответа:
2
r=m*v / e*b. ( r-радиус, m-масса электрона=9,1*10^(-31)кг, е-заряд электрона=1,6*10^(-19)кл, в-магнитная индукция).подставим: r=9,1*10^(-31)*4,6*10^7 / 1,6*10^(-19)*0,085=0,003м. (3мм).
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: YlianaKyk123
Предмет: Русский язык,
автор: Belaya0Vorona
Предмет: Русский язык,
автор: nikichcrut
Предмет: Математика,
автор: lerayes050607