Предмет: Химия, автор: ikonnikovapolina13

Магній масою 15 г спалили в кисні об’ємом 4,32 л. Обчисліть масу магній оксиду, що утвориться. 

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

   15

2Mg + O2=2MgO

0.4     0.2     0.4

1)4.32/22,4=0,2 моль(O2)

n(MgO) = 2 * 0.2 = 0.4

m(MgO) = 0.4 * 40 = 16г

Відповідь:16 г.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kulikovavaleriya789