Предмет: Химия,
автор: podelku2020
Свинець масою 2,07 г прореагував з сіркою масою 0,32 г. Обчислити масу утвореної солі
Ответы
Автор ответа:
0
1) Pb + S (t) = PbS
2) n(Pb) = m/M = 2,07/207 = 0,01 моль
3) n(S) = m/M = 0,32/32 = 0,01 моль
4) n(Pb)/n(S) = 1 => n(PbS) = 0,01 моль
5) m(PbS) = n*M = 0,01(207+32) = 23,9 г
podelku2020:
1 2 3 єто шаги или варианти ответов
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dudan5
Предмет: Русский язык,
автор: Merhaba24
Предмет: Русский язык,
автор: вероничка122
Предмет: Математика,
автор: ArciMan
Предмет: Литература,
автор: nikizayts