Предмет: Українська мова, автор: Gdjdu

Тире між частинами безсполучникового складного речення ставиться, якщо

• зміст частин протиставляється або зіставляється Ще сонячні промені сплять — досвітні вогні вже горять (Леся Українка).
• перша частина вказує на час або умову того, про що йдеться в другій Здобудеш освіту — побачиш більше світу (Народна творчість).
• друга частина виражає наслідок або висновок з того, про що йдеться в першій; раптову зміну подій Розказав другу — пішло по кругу (Народна творчість). І враз неподалік обізвалася зозуля — полетіло вогкувате, ніби з вербових грудей, дерев'яне «ку-ку» (Є. Гуцал
ВПРАВА:Скопіюйте у відповіді тут подані речення, розставляючи розділові знаки між частинами безсполучникового складного речення.

1. Сніг у грудні глибокий урожай високий. 2. Груднева днина куца сюди тень, туди тень та й минув день. 3. У жовтні тільки руки мерзнуть у листопаді й ноги дубіють. 4. Серпень страву готує вересень подає до столу. 5. У серпні дбаєм зимою маєм. 6. Сіно косять дощів не просять. 7. Травень ліси одягає літа в гості чекає. 8. Вночі тріщить вдень плющить. 9. Лютий воду відпускає березень підбирає. 9 КЛАСС

Ответы

Автор ответа: sogomonanana
1

Ответ:

1. Сніг у грудні– глибокий урожай високий. 2. Груднева днина куца – сюди тень, туди тень та й минув день. 3. У жовтні тільки руки мерзнуть– у листопаді й ноги дубіють. 4. Серпень страву готує –вересень подає до столу. 5. У серпні дбаєм – зимою маєм. 6. Сіно косять – дощів не просять. 7. Травень ліси одягає літа в гості чекає. 8. Вночі тріщить – вдень плющить. 9. Лютий воду відпускає – березень підбирає.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: SofaSofa1989