Предмет: Химия,
автор: sofalesn
яка маса осаду утвориться при взаємодії 22,4 г калій гідроксиду з достатньою кількістю манган (||) хлору
Ответы
Автор ответа:
6
Дано:
------------------------
m(KOH) = 22,4 г
------------------------
m(осадка) - ?
Решение:
KOH:
n = 2 моль
M = 56 г/моль
m = 112 г
Mn(OH)₂:
n = 1 моль
M = 88 г/моль
m = 88 г
Ответ: 17,6 г
sofalesn:
о откуда появилось 2 моль и почему маса KOH=12?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Lalka789
Предмет: Английский язык,
автор: armanokok
Предмет: Русский язык,
автор: tatyakules
Предмет: Русский язык,
автор: Askold1331
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним