Предмет: Физика, автор: npyda0976

Реостат виготовлено з нікелінового дроту перерізом 0,5 мм² намотаного на керамічний циліндр діаметром 2 см якою буде сила струму в реостаті якщо він має 100 витків дроту а напруга на ньому 6,28 в​​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

S  = 0,5 мм²

D = 2 см = 0.02 м

N =  100 штук

U =  6,28 В

р = 0.4 Ом*мм^2 / м удельное сопротивление Никелина

I = ?

L = D*п*N - Длина провода

сопротивление всего реостата:

R = L*p/S = D*п*N*p / S

ток

I = U / R = U*S / (D*п*N*p) = 6.28 * 0.5 / (0.02*3.14*100*0.4) = 1.25 A


npyda0976: Допоможіть будь ласка із завданнями у профілі
555ai555: Помогите другим. Ответьте хоть на один вопрос в знаниях.
Похожие вопросы