Предмет: Химия,
автор: JDjhg
на 0,5 моль цинку подіяли розбавленою сульфатною кислотою. визначте об'єм газу,що виділився СРОЧНО 50 БАЛОВ!!
Ответы
Автор ответа:
0
0,5. x
Zn+H2SO4-->ZnSO4+H2
x=0,5моль
V(H2)=n*Vm=0,5×22,4=11,2л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: помощ35
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: анна1583
Предмет: Обществознание,
автор: Rastaee3