Предмет: Физика,
автор: viktoriagorpinenko25
Тіло об'єм дорівнює 35м³ , занурюють у нас (густина гасу - 800км/м³) коефіцієнт пропорційності вважаєте 10 Н/кг. Визначите,яка архімедова сила діє на це тіло. Допоможіть пж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 280кН
Объяснение:
Дано:
V=35м³
ρ=800кг/м³
g=10Н/кг
----------------
Fa-?
Fa=ρgV=800*10*35=280000Н=280кН
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ммомририннтги
Предмет: Русский язык,
автор: maksytovruslan
Предмет: Русский язык,
автор: ladymalaia
Предмет: Русский язык,
автор: KiskaVey