Предмет: Химия,
автор: 22maksin22
Знайти масу утвореної солі при взаємодії 64 г натрій гідроксиду та сульфатної кислоти.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(NaOH)=64 г
m(Na2SO4)-?
64 г х г
2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O
40•2 г/моль 142 г/моль
( 80 г/моль і 142 г/моль це пораховані молярні маси, позначається літерою М)
х:142=64:80
х=(64×142):80
х=113.6г - m(Na2SO4)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zaza46
Предмет: Русский язык,
автор: умница360
Предмет: Русский язык,
автор: kate16052003
Предмет: Химия,
автор: arnellochek
Предмет: Алгебра,
автор: otlichnik2902