Предмет: Физика,
автор: lisenkopolina746
камінь, об'єм якого 8 дм³, має мод 20 кг.визначте силу, достатню для того,щоб утримати цей камінь у воді
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 120Н
Объяснение:
Дано:
V=8дм³=0,008м³
m=20кг
------------------
F-?
F=Fт-Fa=mg-ρgV=g(m-ρV)=10*(20-1000*0,008)=120Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 5elen4
Предмет: Українська мова,
автор: Avram1998
Предмет: Русский язык,
автор: opopopopop
Предмет: Математика,
автор: B230967