Предмет: Химия, автор: princesskin

Завдання 1. Записати рівняння реакції взаємодії магнію із азотом, відбувається при високій температурі. Визначити масу продукту даної рекції, якщо для реакції використали 0,3 моль магнію та 0,2 моль азоту.

Завдання 2. Обчислити і вказати об'єм газу (н.у.), який виділиться після змішування 0,8 моль нашатирю з гашеним вапном, маса якого становить 37 г.​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

Завдання 1.

0,3 моль магнію та 0,2 моль азоту, по условию задачи магний в избытке, азот в недостатке.

Расчет продолжаем по азоту.

n(N2)=n(Mg3N2)=0.2моль

m(Mg3N2)= n×M= 0.2×100=20г

3Mg + N2 = Mg3N2

Завдання 2.

2NH4Сl + Ca(OH)2 = CaCl2 + 2NH3↑ + 2H2O

n(Ca(OH)2)=m/M=37/74= 0.5 моль

Гидроксид кальция в недостатке, хлорид аммония в избытке. Продолжаем расчет по недостатку.

V(NH3)=n×Vm=0.5×2×22.4=22.4л.


princesskin: помоги пожалуйста с задачей
princesskin: помоги пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: lalagrigoryan