Предмет: Химия,
автор: Blue222
Реакцією термічного розкладу купрум (ІІ) гідроксиду було добуто 3,2 г купрум(ІІ) оксиду. Яка маса основи розклалася?
З детальним розписом, потрібно терміново. Даю 15 балів
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
М(Cu(OH)2)=98г/моль
М(CuO)=80г/моль
хг. 3.2г
Cu(OH)2 = CuO + H2O
98г/моль. 80г/моль
х=(3.2•98)/80=3.92г гидроксида меди(||)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: geil80mailru
Предмет: Русский язык,
автор: Баука14
Предмет: Английский язык,
автор: 123лоллол123
Предмет: Биология,
автор: lizing14
Предмет: Английский язык,
автор: pikamens