Предмет: Физика,
автор: nastabarcenko287
визначте силу струму в провіднику, якщо за 20 с через поперечний переріз провідника проходить електричний заряд 68 Кл. з дано і розв'язком будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
t=20 с
q=68 Кл
I-?
Розв'язання:
I=q/t=68/20=3,4 А
Відповідь:Сила струму в провіднику дорівнює 3,4 А.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Zuzu1111
Предмет: Английский язык,
автор: 824014378
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adelyabailova1
Предмет: Русский язык,
автор: Vasilievaza