Предмет: Физика, автор: strutinskijigor02

допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: juliasakhniuk8
0

Відповідь:

1)а 2)а 3)г 4)в 5)б 6)г

Пояснення:

7) 1,07 мкН

Даноm1=8т= 8*10^3кгm2=20т=2*10^4R=100мF-?Розв'язання:F=G*m1*m2/R^2=6.67*10^-11≈1.07*10^-6HВідповідь: F≈1,07 * 10^-6 Н

8)200г

F = G*(m1*m2/R²).m2 = FR²/G*m1;G = 6,67*10^-11.m2 = 3,34*10^-10*2²/6,67*10^-11*100 = 13,36*10^-10/667*10^-11 = 0,02*10 = 0,2 кг.ответ: m2 = 0,2 кг.

9)

F1=G*m*M/R²F2=G*m*M/(R+R)²=G*m*M/4*R²=F1/4F1=F2*4

Відповідь: в 4  раза

Похожие вопросы