Предмет: Физика, автор: vikaashvet8337

У джерелі струму для перенесення заряду 6 Кл електричним полем була виконана робота 60 Дж. Яка напруга на джерелі?

Ответы

Автор ответа: mathkot
0

Ответ:

U = 10 B

Объяснение:

Дано:

q = 6 Кл

A = 60 Дж

Найти:

U \ - \ ?

-----------------------------

Решение:

\boxed{U = \dfrac{A}{q} }

U = 60 Дж / 6 Кл = 10 B

Ответ: U = 10 B.

Похожие вопросы