Предмет: Химия,
автор: dedunbuma
яка маса алюміній оксиду відповідає кількості речовин 0,75 моль
Ответы
Автор ответа:
3
m(Al2O3)=n(Al2O3)×M(Al2O3)=0,75×102=76,5г
M(Al2O3)=102г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Lyolik82
Предмет: Русский язык,
автор: strokov013
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: esssentiaw
Предмет: География,
автор: irochka1985