Предмет: Физика, автор: slavkodem0309

Трудяга мураха може тягнути вантаж, що перевищує його власну вагу в десять і більше разів. Наприклад, робочий мураха-листoрeз може волочити за собою 0,1 г вантажу при власній масі в декілька міліграм. Яку силу має прикласти мураха, щоб рівномірно тягнути вантаж, якщо коефіцієнт тертя між землею і вантажем складає 0,5?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 5*10⁻⁴Н

Объяснение:

Дано:

m=0,1г=0,0001кг

μ=0,5

----------------------

F-?

F=Fт*μ=mgμ=0,0001*10*0,5=5*10⁻⁴Н

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 8285j0709d1
Предмет: Математика, автор: olegza53
Предмет: Алгебра, автор: ukkajoker