Предмет: Химия,
автор: petazchykikita
Обчисліть масу солі, що утворилася при взаємодії натрій оксиду з сульфур (ІV) оксидом об'ємом 4,48 л.
Ответы
Автор ответа:
2
SO2 + N2O = N2SO3
V(SO2) = 4,48 л
m(Na2SO3) - ?
Решение:
1) μ(SO2) = 4,48 л / 22,4 л/моль = 0,2 моль
μ(SO2) = μ(Na2SO3)
m(Na2SO3) = 0,2 моль * 126 г/моль = 25,2 г
Ответ: 25,2 грамма.
petazchykikita:
а втоорой способ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ахцах
Предмет: Английский язык,
автор: MorgaMargo
Предмет: Русский язык,
автор: dilya090987
Предмет: Психология,
автор: nastiasteinoxz34d
Предмет: Литература,
автор: riel140924