Предмет: Химия,
автор: anahomik9
Обчисліть скільки H2SO4 необхідно взяти для осадження 0,310г BaCl2
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
H2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2HCl
n(BaCl2)=0.31/208=0,00149 моль
n(H2SO4)=n(BaCl2)
m(H2SO4)=0,00149*98=0,146 грамм
anahomik9:
огромное спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: сашок20161
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: youngbad
Предмет: Физика,
автор: kolakolkin11