Предмет: Физика, автор: kyselov1498

ДОПОМОЖІТЬ! ТЕРМІНОВО! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА, БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!Площа різального краю лопати становить 60мм^2. Який тиск створює лопата на ґрунт, якщо людина діє на лопату із силою. 480Н?

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

S=60 мм2=6×10^-5 м2

F=480 Н

p-?

Розв'язання:

p=F/S=480/6×10^-5=8×10^6 Па

Відповідь:Лопата створює на ґрунт тиск 8×10^6 Па.

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: гуля881