Предмет: Физика, автор: dimacotoc6544519

Тіло, маса якого 400 г рухається за законом х = 100 + 25t + t2. Обчисліть рівнодійну сил, що діють на тіло

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,8Н

Объяснение:

Дано:

m=400г=0,4кг

х = 100 + 25t + t²

----------------------

R-?

R=ma

a=(x)''=2м/с²

R=0,4*2=0,8Н

Похожие вопросы