Предмет: Физика, автор: Vitalinabr

Скільки заліза, узятого при температурі 1535 С, можна розплавити кількістю теплоти рівною 1080кДж? t пл = 1535 0 С, λ = 270 кДж/кг.

Ответы

Автор ответа: kausartalgat
2

Ответ:

1535+1080=2615

2615-270=2345

tпл=2345

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: 2222268