Предмет: Химия, автор: vitalijkistockin

У воді масою 90г роз чизчинили сіль масою 10г.Масова частка солі в розчині становить :
А)9% Б)10% В)11% Г)18%

Ответы

Автор ответа: PegeJ
1

m(ppa)=m(ciлi)+m(ppa)=90+10=100г

ω(сiлi)=m(ciлi):m(ppa)=10:100=0,1×100%=10%

Похожие вопросы