Предмет: Физика, автор: jiji33

Дві людини знаходяться на відстані на 1 м одна від одної. Маса першої 50 кг, а другої 60 кг. З якою силою вони притягуються?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2*10⁻⁷Н

Объяснение:

Дано:

m1=50кг

m2=60кг

r=1м

--------------

F-?

F=G*m1*m2/r²=6,67*10⁻¹¹*50*60/1²=2*10⁻⁷Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 180895aiko